Folyamattechnikus állás | HR24.hu

Állásajánlat

Állásajánlat/munka

Folyamattechnikus

WHC Holding
Hajdú-Bihar megye
Debrecen
TOP ajánlat
Teljes munkaidős
Cafeteria
Kép

    A WHC Kft. 1990-ben alakult és azóta Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő HR szolgáltatásokra specializálódott vállalkozása. Tevékenységeinket folyamatosan bővítettük, és mostanra már 9 magyar telephelyű, valamint 4 határon túli irodánk van, ahol olyan teljeskörű HR szolgáltatásokkal állunk a bizalmat szavazó ügyfeleink részére, mint munkaerő-közvetítés, munkaerő-kölcsönzés, diákmunka, nyugdíjas munka és bérszámfejtés.

    Büszkék vagyunk rá, hogy háromszor elnyertük (2018, 2019, 2020) a Kincentric Legjobb Munkahelyek kitüntetést!

    Fő célkitűzéseink közé tartozik, hogy az álláskeresőket sikeresen végig kísérjük az álláskeresés útján és közös erővel megtaláljuk számításaikat, ezáltal a tökéletes munkát számukra.

    Forduljon hozzánk bizalommal vállalati ügyfélként, magánszemélyként vagy akár diákként, nálunk megtalálja számításait! Tudjon meg többet szolgáltatásainkról és/vagy jelentkezzen az általunk kínált legszimpatikusabb állásajánlatra, vagy regisztráljon adatbázisunkba önéletrajzának feltöltésével.

FELADATOK:
    • SMT gépek üzemeltetése, hibák elhárítása
    • Beültető programok nyomon követése, írása
    • Belső vevők, gyártás támogatása
    • Stencilnyomtató-, beültető- és újraömlesztéses forrasztógépek megfelelő működésének biztosítása
    • Új termékek bevezetésének támogatása
    • Területi hatékonyság fejlesztése
ELVÁRÁSOK:
    • Középfokú műszaki végzettség
    • Furat- és felületszerelt technológia ismerete
    • Alapvető hardver és szoftver ismeretek (Windows, MS Office)
    • Logikus gondolkodás, jó hibaelemző képesség
    • Nyitottság, proaktivitás, magas gazdaszellem
    • Önálló munkavégzésre való képesség
ELŐNYKÉNT ÉRTÉKELJÜK:
    • Mechatronikai, elektronikai végzettség
    • Releváns munkatapasztalat
    • Alapfokú angol nyelvtudás
    • Vállalatirányítási rendszer ismerete
AMIT KÍNÁLUNK:
    • Emberközpontú, kiemelkedő vállalati kultúra
    • Összetartó, támogató közösség
    • Stabil, megbízható céges háttér
    • Sokrétű szakmai fejlődési és előremeneteli lehetőségek
    • Számos elemből választható Cafeteria
    • További béren kívüli kompenzációs juttatások
    • Egészség megőrzését támogató lehetőségek
    • Fejlődési lehetőség, tréningeken részvétel (Online Linkedin learning)
    • Minden munkavállalónk számára élet- és balesetbiztosítást kötünk
    • Támogató légkör, színvonalas csapatépítők és egyéb családi vállalati rendezvények
    • Munkavállalóink számára kedvezmények (pl.: éttermekben, könyvesboltokban, szolgáltatóknál)
    • Bölcsődei, óvodai, iskolakezdési támogatás
    • Iránytű program (ingyenes pszichológia, életvezetési, pénzügyi és jogi tanácsadás)
    • Kedvezményes munkavállalói részvényvásárlási program
    • Munkábajárási támogatás
IGÉNYELT DOKUMENTUMOK:
    • Önéletrajz

Töltsd fel vagy készítsd el Önéletrajzod és küld el pályázatod a Jelentkezem gomb segítségével.

1 napja

Hirdető egyéb ajánlatai:

WHC Holding

Megtekint

Legfrissebb Ajánlataink:

Felszolgáló

Fenyves Fogadó - Étterem
Nógrád megye
Szurdokpüspöki
TOP ajánlat
1 napja

Karbantartó / Gépkarbantartó

Hungary Enbi Kft
Rétság
1 napja

Gumiüzemi gépbeállító - Pályakezdő is !

Rétság
TOP ajánlat
1 napja

Tapasztalt gépkezelő operátor / kiemelt bérezéssel

Rétság
TOP ajánlat
Bónusz
1 napja

< 1