Karbantartási csoportvezető állás | HR24.hu

Állásajánlat

Állásajánlat/munka

Karbantartási csoportvezető

Randstad Hungary
Vas megye
Bük
TOP ajánlat
Teljes munkaidős
Bónusz
Cafeteria
Kép

    Partnerünk az FMCG szektor egyik kiemelkedő zászlóshajója. Piacvezető élelmiszeripari vállalat, amely több mint 150 éve áll a minőség és az innováció élén az élelmiszeriparban. Az állateledel gyártásra specializálódott vállalat büki telephelyén a folyamatos és jelentős fejlesztéseknek köszönhetően magas technológiai színvonalú termelési tevékenység folyik.

    Mivel a  gépek zavartalan működése és a megfelelő színű műszaki támogatás elengedhetetlen a mindennapokban, a vállalat keresi leendő gépészeti karbantartási csoportvezető kollégáját.

FELADATOK:

    Karbantartási csoportvezetőként elsősorban az irányításod alá tartozó karbantartási mérnökök vezetésével, illetve a termelő gépek és berendezések karbantartásának koordinálásával fogsz foglalkozni. Így feladatod lesz a:

    • Gépek működésének és rendelkezésre állásának nyomon követése, koordináció a termelés – termelés tervezés és saját csapat között
    • Átfogó műszaki kompetencia fejlesztése a teljes gyáron belül TPM eszközökkel
    • Karbantartásokhoz szükséges erőforrások biztosítása és felügyelete
    • A termelés teljes körű műszaki kiszolgálása a meglévő és új üzemrészekben
    • A teljesítmény mutatók nyomon követése, változások kezdeményezése a hatékonyság és/vagy a termék minőségének javítása érdekében
    • Veszteségek feltárása, elemzése, illetve ezek okainak megszüntetésére megoldási javaslatok kidolgozása
    • Folyamatos fejlesztés kezdeményezése, csapatok koordinálása, dokumentálás, az egyes fejlesztésekhez szükséges erőforrások megszerzése
    • Karbantartási költségek tervezése, nyomon követése
    • Műszakos üzemeltető csapat képzése
    • A munkakörnyezet biztonsági, környezetvédelmi szabályok szerinti biztosítása
ELVÁRÁSOK:

    Az ideális jelölt rendelkezik:

    • Felsőfokú műszaki végzettséggel
    • Releváns gépészeti karbantartási tapasztalattal gyártási környezetben
    • Vezetői tapasztalattal
    • Átfogó mechanikai és alapszintű automatizálási ismeretekkel
    • Analitikus gondolkodásmóddal és problémamegoldó szemlélettel
    • Vezető és kommunikációs készségekkel
    • Kommunikációs szintű angol és magyar nyelvtudással
ELŐNYKÉNT ÉRTÉKELJÜK:
AMIT KÍNÁLUNK:

    Amit a partnerünk kínál:

    • Releváns tapasztalattal arányos alapbér
    • Cafeteria
    • 13. havi juttatás
    • Teljesítmény alapú bónusz
    • Utazási költségtérítés
    • Rugalmas munkaidő
    • Relokációs támogatás
    • Modern, élhető munkakörnyezet
IGÉNYELT DOKUMENTUMOK:

Töltsd fel vagy készítsd el Önéletrajzod és küld el pályázatod a Jelentkezem gomb segítségével.

7 napja

Hirdető egyéb ajánlatai:

Megtekint

Legfrissebb Ajánlataink:

Group Chief Electric Engineer

Budapest
TOP ajánlat
Angol nyelv
3 napja

Architekt vezető

Országos
TOP ajánlat
3 napja

Szerviztechnikus

Budapest
3 napja

Folyamatelemző mérnök

Vas megye
Szombathely
TOP ajánlat
Bónusz
Cafeteria
3 napja

< 1
Összes állás