Rakodó munkás állás | HR24.hu

Állásajánlat

Állásajánlat/munka

Rakodó munkás

WHC Holding
Komárom-Esztergom megye
Lábatlan
TOP ajánlat
Teljes munkaidős
Cafeteria
Kép

    A WHC Kft. 1990-ben alakult és azóta Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő HR szolgáltatásokra specializálódott vállalkozása. Tevékenységeinket folyamatosan bővítettük, és mostanra már 9 magyar telephelyű, valamint 4 határon túli irodánk van, ahol olyan teljeskörű HR szolgáltatásokkal állunk a bizalmat szavazó ügyfeleink részére, mint munkaerő-közvetítés, munkaerő-kölcsönzés, diákmunka, nyugdíjas munka és bérszámfejtés.

    Büszkék vagyunk rá, hogy háromszor elnyertük (2018, 2019, 2020) a Kincentric Legjobb Munkahelyek kitüntetést!

    Fő célkitűzéseink közé tartozik, hogy az álláskeresőket sikeresen végig kísérjük az álláskeresés útján és közös erővel megtaláljuk számításaikat, ezáltal a tökéletes munkát számukra.

    Forduljon hozzánk bizalommal vállalati ügyfélként, magánszemélyként vagy akár diákként, nálunk megtalálja számításait! Tudjon meg többet szolgáltatásainkról és/vagy jelentkezzen az általunk kínált legszimpatikusabb állásajánlatra, vagy regisztráljon adatbázisunkba önéletrajzának feltöltésével.

FELADATOK:
    • hordók rakodása raktári részre
    • késztermék ellenőrzése
    • pontos munkautasítás elvégzése
ELVÁRÁSOK:
    • Több műszakos munkavégzés vállalása
ELŐNYKÉNT ÉRTÉKELJÜK:
AMIT KÍNÁLUNK:
    • 2 műszak 8 órás munkavégzés
    • Hétvégi túlóra lehetőség
    • Cafeteria juttatás
    • Bejárás támogatás
    • Előrelépési lehetőség
IGÉNYELT DOKUMENTUMOK:
    • Önéletrajz

Töltsd fel vagy készítsd el Önéletrajzod és küld el pályázatod a Jelentkezem gomb segítségével.

6 napja

Hirdető egyéb ajánlatai:

WHC Holding

Megtekint

Legfrissebb Ajánlataink:

Felszolgáló

Fenyves Fogadó - Étterem
Nógrád megye
Szurdokpüspöki
TOP ajánlat
2 napja

Karbantartó / Gépkarbantartó

Hungary Enbi Kft
Rétság
2 napja

Gumiipari hengerszék keverő

Rétság
TOP ajánlat
Bónusz
2 napja

Tapasztalt gépkezelő operátor / kiemelt bérezéssel

Rétság
TOP ajánlat
Bónusz
2 napja